WordPress Video Teması

Merhaba arkadaşlar sizlere mükemmel bir temadan bahsedicem, yine Tayfun Erbilen tarafından tasarlanmış bir video teması normalde bu temanın script hali dağıtılmıştı sonradan wordpress’e uyarlandı ve sizlere sunuldu.Ben yani bir video sitesi kursam bu tasarımı kullanırdım yani öyle söylim çok profesyonelce düşünülmüş bir tema sizlerinde kullanmasını tavsiye ediyorum.Prototürk Video Teması sizlerle !

Video eklemek için iki seçenek mevcut. Biri embed kodu ile video paylaşım sitelerinden diğeri ise JW Player ile (MP4, FLV). Embed kodu, mp4 link, video resmi ve süresi özel alanlar ile kontrol edilmektedir.  Tema toplamda 3 eklentiye ihtiyaç duymaktadır. Eklentiler arşiv içerisine eklenmiştir. Temanın demo adresteki gibi çalışması için eklentileri paylaştığım arşivden kurmanız gerekmektedir. WordPress.org adresinden indireceğiniz eklentilerle aynı görünümü elde edemezsiniz.

Tema Sahibi:
Temanın kurulumunun zor gelebileceği için kullanım kılavuzu yazdım ve kurulum videosu çektim. Videoda her ayarı ve video eklemeyi anlattım. Sizden tek isteğim; lütfen alttaki yapımcı bölümünü kaldırmayınız.
Önceki Yazı:Dot.tk Ücretsiz .tk Domain
Sonraki Yazı:Sony Xperia için Resmi Android 4.0 Ice Cream Sandwich Beta ROM Yayınlandı
2 Yorum
 1. mehmet alp

  merhaba; öncelikle bu mükemmel premium tema için teşekkür ederim.

  anlatım harika olmuş zaten temayı sorunsuz yükledim

  benim merak ettiğim zaten sitemizde jw player eklentisi olduğu için eklediğiniz özel alanda kendi playerimizi nasıl kullanabiliriz?

  Teşekkürler

 2. telefon dinleme

  bu scripte bot koyma imkanımız olabilirmi

Bir yorum yazın
Siz de görüşünüzü belirtebilirsiniz...