WordPress Türkçe 3.3 çıktı Hemen Güncelleyin

Blog dendiğinde akla öncelikle WordPress‘in gelmesi boşa değildir. Kullanım kolaylığı, yüzlerce eklentisi ve destek siteleri WordPress yazılımının neden bu kadar yaygın olduğunu açıklamaya yetiyor. WordPress Türkiye ekibinin hazırlamış olduğu bu Türkçeleştirilmiş paket ile WordPress uygulamasının son versiyonunu Türkçe olarak kurup, kullanabileceksiniz.

WordPress 3.3 kodlu  bu versiyonun özel ismi ise Sonny. Adını ünlü Jazz saksafoncusu Sonny Stittten alan WordPressin yenilikleri bir hayli önemli.

Kullanıcıların rahatlığına ve görsel zevke önem veren yetkililer geliştirilmiş üst yönetici navigasyonu, sürükle bırak ile medya içeriği paylaşımı, yenilenen açılır (hover) menü, sistemi ilk kez kullananlar için anlatımlı karşılama mesajı gibi önemli değişimlere imza atmışlar.

Güncelleme dosyasını ister burdan indirip kurabilirsiniz isterseniz admin panelinden otomatik güncelleme yapabilirsiniz,güncellemeyi yapmadan önce sitenizin tam yedeğini alamyı unutmayın ve bütün eklentileri etkisizleştirin

http://www.youtube.com/watch?v=o8cLicYK8HA

 

Önceki Yazı:Dr. Mustafa Eraslan ve Dr. Ömer Coşkun'nun İlaçları Toplatılıyor
Sonraki Yazı:Küme düşme kalkacak!
Bir yorum yazın
Siz de görüşünüzü belirtebilirsiniz...