Samsung Galaxy S3, 3 Mayıs'ta Geliyor

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak Galaxy S3, 3 Mayıs’ta İngiltere’nin başkenti Londra’da resmen tanıtılacak. Samsung, gelişme ile ilgili katılım biletlerini dağıtmaya başladı.

Samsung‘un merakla beklenen amiral gemisi Galaxy S3, 3 Mayıs‘ta İngiltere‘nin başkenti Londra‘da resmen tanıtılacak. Samsung‘un yayınladığı davetiyede, “Gelin ve sonraki Galaxy ile Tanışın” sloganı bulunuyor. Etkinliğin detayları ise şu şekilde olacak:

Etkinlik Adı: Samsung Mobile Unpacked 2012

Yer: Earls Court Fuar Merkezi – Londra

Tarih: 3 Mayıs 2012 Perşembe

Etkinliğin Başlama Saati: 21:00

Etkinlik, Samsung’un Facebook sayfasından canlı olarak yayınlanacak.

Davetiyede mavi renkli fırçalanmış bir sıvı görünüyor. Samsung Galaxy S3 ile iligli herhangi bir görsel bulunmuyor. Fırçalanmış alanın, Galaxy S3‘de kullanılacak olan seramikleştirilmiş alüminyum ya da plastik yerine kullanılacak olan likitmetalin kullanılacağına işaret ediyor olabilir.

Samsung Galaxy S3‘ün ekranı resmiyet kazanmıştı. 4.6 inç büyüklüğünde üretilecek olan Super AMOLED Plus HD ekran, 316 ppi değerinde olacak. Lazer üretim teknikleri ile geliştirilen yeni ekran, gerçek HD kalitesini yansıtacak.

Donanım alanında ise Samsung‘un 4 çekirdekli işlemci kullanacak olması muhtemel. Fakat Exynos 4412 mi 5250 mi olacağı henüz belli değil.

Samsung Galaxy S3 için kablosuz şarj, su geçirmeyen dış kasa ve 12 megapiksel kamera gibi pek çok daha iddia bulunuyor. Bakalım hangileri gerçek olacak?

Önceki Yazı:Samsung Galaxy S2'ye android 4.0 yükleme
Sonraki Yazı:YGS sınav sonuçları açıklandı
Bir yorum yazın
Siz de görüşünüzü belirtebilirsiniz...