M.Ali Aydınlar ve TFF Üst Yönetimden İstifa

TFF yönetimi şok şekilde istifa etti. TFF’nin şok istifası haberi Türkiye Futboluna bomba gibi düştü. TFF Başkanı M. Ali Aydınların istifası üzerine TFF Başkan vekili Göksel Gümüşdağ ve ikinci başkan Veli Lütfi de istifa etti. TFF’nin şok istifası üzerine şimdi ne olacak soruları gün yüzüne çıktı. TFF 27 Şubat’ta yeniden başkanlık seçimi yapacak. Bu zamana kadar TFF’ye İcra Kurulu üyesi Hüsnü Güreli başkanlık edecek.

TFF yönetimi şok şekilde istifa etti. TFF’nin şok istifası haberi Türkiye Futboluna bomba gibi düştü. TFF Başkanı M. Ali Aydınların istifası üzerine TFF Başkan vekili Göksel Gümüşdağ ve ikinci başkan Veli Lütfi de istifa etti. TFF’nin şok istifası üzerine şimdi ne olacak soruları gün yüzüne çıktı. TFF 27 Şubat’ta yeniden başkanlık seçimi yapacak. Bu zamana kadar TFF’ye İcra Kurulu üyesi Hüsnü Güreli başkanlık edecek.

(TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)

(TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)Türkiye Futbol Federasyonu’nda büyük deprem! Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ile 1. Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ ve 2. Başkan Vekili Lütfi Arıboğan görevlerinden istifa ettiler. (TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)

TFF’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

(TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu’nun bugün yaptığı toplantı sonucunda, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, TFF 1.Başkanvekili Göksel Gümüşdağ ve TFF 2.Başkanvekili Lutfi Arıboğan görevlerinden istifa etmişlerdir. (TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)

(TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)27 Şubat’ta yapılmasına karar verilen Seçimli TFF Genel Kurulu’na kadar Türkiye Futbol Federasyonu’na, İcra Kurulu üyesi Hüsnü Güreli vekaleten başkanlık edecektir. (TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)

(TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)Yönetim Kurulu ve tüm kurullar, seçimli Genel Kurul’a kadar görevlerine devam edecektir.

Saygıyla duyurulur.

M. ALİ AYDINLAR KİMDİR
(TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı 1956 Arapgir doğumlu olan Mehmet Ali Aydınlar, Eğitimini İ.İ.T.İ.A İşletme Yüksek Okulunda tamamlamış olup, 1981 yılında Mali Müşavir olarak iş hayatına başladı. 1993 yılında Acıbadem Hastanesi ile sağlık sektörüne girdi. (TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)

(TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)Halen Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı’dır. 2002 yılında, Dumlupınar Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsünden, Fahri Doktora ( Yönetim Organizasyonu) unvanı aldı. (TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)

(TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)1998 yılında Türkiye Genç İşadamları Yarışması’nda “Yönetimde Mükemmeliyet Ödülü”ne, Ekonomist Dergisi tarafından da 2006 yılı “Yılın Girişimcisi” ödülüne layık görüldü. (TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)Mehmet Ali Aydınlar, Referans Gazetesi’nin düzenlediği “Hızlı Balık Yarışması”nda 2006 yılında “Türkiye’nin En Hızlı Balığı” olarak ödüllendirilerek aynı yıl İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Dünya Gazetesi tarafından “2006 Yılının İşletmecisi” ödülüne de layık görüldü. (TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)2007 yılında da Sağlık Gönüllüleri Derneği tarafından Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri–2007 kapsamında, “Sağlığa En Fazla Gönüllü Katkıda Bulunan Kişi” olarak ödüllendirildi. (TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)

(TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)Dört kez Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliğini kazanıp, 5 yıl yöneticilik yaptı. (TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa) 2 dönem Sağlık Kuruluşları Dernek Başkanlığı yapan Mehmet Ali Aydınlar, OHSAD (Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği) Yönetim Kurulu üyesi olmasının yanı sıra TÜSİAD (Türk Sanayiciler ve İşadamları Derneği), TÜGİAD (Türkiye Genç İşadamları Derneği), Fenerbahçe Spor Kulübü, 1907 Fenerbahçe Derneği, 1907 Fenerbahçe Vakfı, İstanbul Ticaret Odası, Haydarpaşa Lisesi Mezunlar Derneği ve Haydarpaşa Lisesi Eğitim Vakfı’na da üyedir. (TFF Başkanı M. Ali Aydınlar’dan şok istifa)

Önceki Yazı:İstanbul'da kar tatili
Sonraki Yazı:Windows XP'ye artık veda ediliyor
Bir yorum yazın
Siz de görüşünüzü belirtebilirsiniz...