İzmit'te 2 ayrı tren kazası

İzmit‘te birbirine benzer iki tren kazasında iki genç hayatını kaybetti

İzmit’te akşam saatlerinde Plaj Yolu mevkiinde birbirine yakın mesafelerde 45 dakika arayla meydana gelen ve intihar izlenimi veren iki ayrı tren kazasında 28 yaşındaki üniversite öğrencisi Sevim Gökçe ve 25 yaşındaki Burak Yıldırım isimli iki genç hayatını kaybetti. İki kazanın birbirleriyle bağlantılı, intihar olabileceği ileri sürüldü

İlk kaza saat 17.30 sıralarında Plaj Yolu mevkiinde meydana geldi. Adapazarı’ndan Haydarpaşa’ya gitmekte olan Makinist Harun G. yönetimindeki 11615 sefer sayılı Adapazarı Ekspresi, Plaj yolu mevkiinden geçerken aniden raylara çıkan genç kıza çarptı. Raylarda parçalanan kişinin 28 yaşında Sevim Gökçe olduğu, Kocaeli Üniversitesi’nde öğrenim gördüğü belirtildi. Genç kızın intihar etmiş olabileceği ileri sürüldü. Makinist Harun G., tren yaklaştığında genç kızın raylara çıktığını, düdük çalmasına rağmen ölen kişinin kenara çekilmediğini söyledi.

Kazadan bir süre sonra tren Derince İstasyonu’na çekilirken, 45 dakika sonra ise olay yerine 200 metre kadar mesafede bu kez 11617 sefer sayılı Haydarpaşa Adapazarı seferini yapmakta olan Ekspres tren 25 yaşındaki Burak Yıldırım isimli gence çarptı. Bu gencin de benzer bir şekilde raylara çıktığı, yaklayan treni görmesine rağmen kenara çekilmediği iddia edildi. Makinistlerin verdiği ifade üzerine polis, raylara çıkıp ölüme giden gençlerin intiharlarının birbirleriyle bağlantılı olup olmadığını araştırıyor.

Önceki Yazı:İnternetten artık indirmek yok
Sonraki Yazı:Sözleşmeli Personele KADRO müjdesi
Bir yorum yazın
Siz de görüşünüzü belirtebilirsiniz...