Google Maps 5.12 Android

Android cihazınızda kullanabileceğiniz, oldukça popüler bir harita ve navigasyon uygulaması.

Google Maps, Android işletim sistemini kullanan mobil ürünler için tasarlanmış harikulade bir harita uygulaması. Haritalandırma konusunda başarılı bir 3 boyutlu görüntü sunan uygulama ile konum bilgisi alabilir; dünya üzerinde bulunan bir yere ait detaylı bir görüntü elde edebilirsiniz.

GPS ve internet bağlantısı üzerinden işlevlerini detaylı bir şekilde yerine getirebilen Google Maps, internet ya da GPS bağlantısının olmaması halinde de çevrimdışı olarak daha önceki girişlere dayanarak oluşturduğu ön belleği kullanıyor. Böylelikle herhangi bir bağlantı olmadan da belli bölgelerin haritalarına ulaşabiliyorsunuz. Belli bölgelerden söz konusu ise kablosuz bağlantı ya da GPS ile önceki bağlanışlarınızda sık gezdiğiniz yerler.

Google Maps (Android İçin Google Maps Uygulaması) sayesinde bulunduğunuz bölgenin yakınlarında bulunan önemli yerleri de görebilir ve dilerseniz onlara ulaşmak için yol tarifi alabilirsiniz. GPS teknolojisine sahip bir mobil ürünle Google Maps’ı kullanmanız halinde, mobil cihazın baktığı yöne göre değişen bir anlık harita yönü servisi sizinle birlikte oluyor. Bu sayede baktığınız yönün haritasını 3 boyutlu olarak ekranda görebiliyorsunuz.

Google Maps üzerindeki yerleri, bölgeleri v.b. unsurları sosyal medya araçları üzerinden paylaşabilir ya da kaydedebilirsiniz.

 

DOWNLOAD

http://www.multiupload.com/IFLP5KOZL1

alternatif  link

http://ul.to/ytwwy83a

Önceki Yazı:Ücretsiz 2 Adet Premium WordPress Magazin Teması
Sonraki Yazı:Yeniçarşım.com ile Evden Çıkmadan Çarşıya Çıkıyoruz!
Bir yorum yazın
Siz de görüşünüzü belirtebilirsiniz...