Android için Instagram Uygulaması

Uzun zamandır beklenen popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, Android için sonunda Google Play Store‘da yerini aldı.

iOS için uzun bir süre önce yayınlanan Instagram uygulamasının Android için kısa bir süre önce yayınlanacağı söylenmiş ve ön kayıt için 430,000 kişi kayıt yaptırmıştı…

Hızla gelişen akıllı telefonlara soluk kazandıran en önemli şey elbette ki; mobil uygulama marketlerde yer alan uygulamalar ve oyunlar. Instagram, Flickr tarzı fotoğraf paylaşım servisleri de çıkardıkları mobil uygulamalar ile oldukça sık kullanılır hale geldi diyebiliriz.

Instagram Android uygulaması; Android 2.2 Froyo ve üstü sürüme sahip cihazları desteklerken, ön ve arka kameralar ile fotoğraf çekimi yapılıp, paylaşılabiliyor. Tamamen ücretsiz olan uygulama ile çektiğiniz fotoğrafları anlık olarak Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

%100 özel tasarlanmış filtreler ile çektiğiniz fotoğraflara efektler verebiliyorsunuz. Bu efektler ile tıpkı bir sihir gibi fotoğraflarınızı daha canlı hale getirebilir, ayrıntıları ön plana çıkarabilirsiniz.

Hergün milyonlarca resmin paylaşıldığı popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’ın Android uygulamasını buraya tıklayarak Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca, isterseniz buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Önceki Yazı:Başpehlivan Ahmet Taşçı vuruldu
Sonraki Yazı:ilkokul mezunlarına ehliyet müjdesi 2012
Bir yorum yazın
Siz de görüşünüzü belirtebilirsiniz...